Moog Mavis – syntezator, który złożysz sam!

280

Moog Mavis to niewielki semi-modularny syntezator typu DIY, czyli do samodzielnego złożenia. Producent postarał się aby cały proces był przyjemny, z którym poradzi sobie każda osoba bez większego doświadczenia.

Moog Mavis to niewielkich rozmiarów semi-modularny syntezator typu DIY, który może pełnić rolę zarówno instrumentu desktopowego lub też można go wkręcić w eurorack i używać jako modułu w naszym większym systemie. Urządzenie posiada 24 punktową matrycę modulacji, a sam syntezator posiada jeden oscylator (VCO), który umożliwia miksowanie przebiegów, PWM oraz pozwala na kontrolę z użyciem różnych źródeł modulacji.

Moog Mavis oddaje do dyspozycji użytkownika klasyczny filtr mooga o nachyleniu 24dB na oktawę, generator LFO i 4 zakresową obwiednie ADSR. Mavis zawiera pierwszy w historii wavefolder Mooga, który umożliwia syntezę addytywną obok tradycyjnej syntezy subtraktywnej, odblokowując dźwięki, których wcześniej nie słyszał Moog. Mavis posiada również szeroką modułową sekcję użytkową wraz z tłumikami, offsetami, multami i elastycznym mikserem sprzężonym DC, zapewniającym narzędzia potrzebne do kreatywnego łasowania i projektowania dźwięku.

Moog-Mavis

Instrument dostarczany jest z prostą klawiaturą, która od razu po złożeniu pozwala wyzwalać dźwięki. Ze względu na brak MIDI, do jego kontroli będziemy potrzebować sekwencer/syntezator z CV lub interfejsu audio/konwertera CV. W zestawie otrzymamy także patch kable oraz pokrywę/decksaver, która uchroni instrument przed kurzem lub uszkodzeniem.

Sugerowana cena to 399 EURO.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.moogmusic.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl