Kurzweil M210 – pianino cyfrowe stworzone by uczyć

1

M 210 to idealny wybór dla osób dopiero zaczynających naukę gry na pianinie, lubiących poplumkać dwoma palcami zasłyszane wcześniej melodie, ale także dla tych bardziej zaawansowanych muzyków.

Ten wyprodukowany w Korei instrument wyposażony jest w młoteczkową, ważoną klawiaturę LK-70M, której ciężar różnicuje się w zależności od rejestru. Dzięki dwunastu wbudowanym stylom poznacie możliwość gry z auto akompaniamentem. Instrument posiada także 20 wbudowanych brzmień, które ulepszyć można pogłosem i delayem.

kurzweil_m210_news

Ciekawym narzędziem jest funkcja Duo, dzieląca klawiaturę na 2 części grające w tym samym rejestrze – rewelacyjnie sprawdzająca się w nauce gry na instrumencie wraz z nauczycielem.
Pianino to nie jest jednak zwykłym stawianym w kącie “klawiszem – zabawką”.
Kurzweil M210 ma nowoczesny i pełen surowej gracji design, który w połączeniu z dedykowanym statywem rewelacyjnie zaprezentuje się w każdym pomieszczeniu.

Więcej informacji na stronie polskiego dystrybutora: www.musicinfo.pl i na stronie producenta: www.kurzweil.com

1 KOMENTARZ

  1. Kurcze. Już dawno chciałem postawić sobie taki sprzęt w salonie i uczyć grać moją panią. Ale salon za mały, a w moim pokoju… hmm, brak miejsca 😉 Ale może czas na porządki …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj