KORG KROME EX, godny następca…

0

Znany i popularny klawisz Korg Krome doczekała się po wielu latach godnego następcy. Poznajcie KORG KROME EX! Jak zapowiada producent, nowe możliwości tej stacji roboczej zostały dostosowane do współczesnych wymagań muzyków.

Obudowa zrobiona ze szczotkowanego aluminium kryje niewiele większą, ale jednak, pamięć w porównaniu do poprzednika (4 GB vs. 3,8 GB), a co za tym idzie większą ilość brzmień (896 Programów i 512 Combi). Do 48 wzrosła ilość Drum Kit (2,500 sampli).

Korg KROME EX wyposażony jest w brzmienia fortepianów akustycznych stworzonych specjalnie dla tego modelu pod nadzorem Seigen Ono – autorytetu w zakresie nagrań DSD i masteringu. Zadbano także o pianina elektryczne, które w nowym KROME EX mają aż osiem warstw. Wielką wagę przywiązano do brzmień EDM, brzmień które wykorzystywane są w obecnie najszybciej rozwijającym się gatunku muzyki. KROME EX posiada także ponad 600 presetów Drum Track zaimportowanych wprost z KRONOS-a.

Instrument będzie dostępny w 3 wersjach jeśli chodzi o rozmiar klawiatury: Krome EX-61, EX-73 i EX-88. Sugerowane ceny poszczególnych modeli to: od 4.400 zł, 5.300 zł i 6.200 zł

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.korg.com
Dystrybutor: http://www.megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here