Vltimas, Batushka, Jinjer i Entropia na Mystic Festival 2019

0

Kolejne zespoły dołączyły do składu Mystic Festival 2019. Na festiwalowej scenie wystąpią Vltimas, Batushka, Jinjer i Entropia. Swój udział odwołał jednak zespół Obituary.

Na scenie obok Slipknot, Sabaton, Within Temptation, Soulfly, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Powerwolf, In Flames, Trivium, Testament, Carcass, Possessed, Eluveitie, Immolation, Municipal Waste, Hatebreed, Crowbar i Power Trip zobaczymy Zespoły Vltimas, Batushka, Jinjer i Entropia.

Łącznie w ciągu dwóch dni, na Tauron Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga i trzecia scena oraz miasteczko festiwalowe pojawi się 28 artystów.

We wcześniej ogłoszonym składzie festiwalu nastąpiły zmiany. Jak informuje organizator:

Na plakatach Mystic Festival 2019 pojawiło się Obituary, które mieliśmy ogłosić 22 stycznia. Niestety dzisiaj zespół odwołał wszystkie europejskie festiwale letnie w 2019 roku, prosimy zatem o nie sugerowanie się informacją na plakacie. W zamian za Obituary zaprosiliśmy Vltimas.


Festiwal odbędzie się w dniach 25 – 26 czerwca w Tauron Arena Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe. W ciągu dwóch dni, na dwóch scenach, pojawi się 20 artystów.

Ceny biletów jednodniowych (dostępne od 26.11.2018)
Płyta – 309 zł
Siedzące poziom A – 349 zł
Siedzące poziom C – 269 zł

Ceny karnetów 2-dniowych:
Płyta – 489 zł
Sektory A – 539 zł
Sektory C – 439 zł

Bilety na Mystic Festival są dostępne na www.mysticfestival.pl (kolekcjonerskie) oraz www.eventim.pl. Płyta nie będzie podzielona na strefę Golden Circle czy Early Birds. Karnety upoważniają do wejścia na oba festiwalowe dni.

Więcej o imprezie na www.facebook.com/MysticFestival2019


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here