NAMM2019: Evans SoundOff – nowe, ciche naciągi perkusyjne!

0

Tłumiki serii SoundOff firmy Evans, dostępne były na rynku od dłuższego czasu. Dzisiaj firma idzie o krok dalej i tworzy ciche naciągi, które nie dość że zdecydowanie wytłumiają instrument to dają zupełnie nowe możliwości kreowania brzmienia!

Skoro Zildjian czy Sabian mogli stworzyć ciche talerze perkusyjne to dlaczego nie można stworzyć cichych naciągów perkusyjnych? Evans jako pierwszy zrobił ten odważny krok!

Gra na akustycznych zestawach perkusyjnych w mieszkaniu czy nawet w domu, pod warunkiem, że nie jest to wytłumiona piwnica 🙂 , jest praktycznie nie możliwa ze względów oczywiście natężenia dźwięku. Evans postanowił to zmienić, tworząc wyjątkową serię naciągów perkusyjnych SoundOff.

Nowe naciągi wykonane zostały ze specjalnej, czarnej siatki, która radykalnie zmniejsza volumen, a jednocześnie klasyczne ich naprężenie, pozwala poczuć pełen realizm i odczucia gry jak przy standardowych naciągach. Oczywiście jak przystało na profesjonalizm firmy Evans, wykorzystują technologię LEVEL 360, dzięki czemu wpasują się idealnie między każdy korpus, a obręcz. Naciągi dostępne są w rozmiarach od 8″ do 24″ więc z powodzeniem wyciszymy cały nasz zestaw!

Czy cichy znaczy nudno i bez inspiracji? Absolutnie nie! Zobaczcie jak możemy czerpać dodatkową przyjemność z gry, posługując się elektroniką, czyli triggerowaniem naszego wyciszonego zestawu!

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.evansdrumheads.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj