KETRON LOUNGE – Odtwarzacz Audio/MIDI i moduł brzmieniowy w jednym! [PREZENTACJA]

475
Ketron-Lounge

Ketron Lounge to najnowszy multiplayer, odtwarzacz Audio/MIDI, automat perkusyjny dla gitarzystów i multiefekt dla wokalistów oraz moduł brzmieniowy dla klawiszowców z mnóstwem ciekawych funkcji. Urządzenie jest już dostępne na rynku, a obszerną prezentację na jego temat przygotował Bartek Krzemiński. Zapraszamy do oglądania!

Ketron Lounge jest profesjonalnym odtwarzaczem multimediów, który potrafi odczytywać i odtwarzać szeroki wachlarz plików w różnych formatach, w tym MIDI, Mp3, wav, txt, pdf, Mp4 i wiele więcej. Posiada wszystkie funkcje potrzebne do zapewnienia niezapomnianych wrażeń, na przykład podczas imprezy karaoke. Funkcje takie jak Lyrics, Lead Mute, Crossfade, Search i Xfade, a także dwa niezależne wejścia mikrofonowe z efektami i wokalizerem. Ketron-Lounge

Moduł brzmieniowy Ketron Lounge cechuje wysoka jakość dźwięku generowanego za pomocą jednostki brzmieniowej wyposażonej w świetne brzmienia Ketrona i 62 nowe zestawy perkusji akustycznych i elektronicznych stereo dla jak najlepszego odwzorowania utworów GM Midi. Unikalna dla tego urządzenia funkcja Drum Remix pozwala użytkownikowi remiksować ścieżkę perkusyjną z pliku Midi z jedną z bardziej naturalnie brzmiących ścieżek ogromnej biblioteki Live Drums.

Sugerowana cena urządzenia to ok. 7.800 PLN, sprawdźmy zatem co ma konkretnie do zaoferowania: Automat perkusyjny

Ketron Lounge posiada wbudowany, niesamowity automat perkusyjny z 269 stylami fabrycznymi, który to oferuje jedyny w swoim rodzaju, wysokiej jakości poziom personalizacji, dając użytkownikowi nieskończenie wiele możliwości.

Stem

Stem to nowa, specjalna funkcjonalność modułu Lounge, która pozwala na odtwarzanie aż do 5 ścieżek audio jednocześnie, zachowując przy tym perfekcyjną synchronizację. Każda ścieżka ma indywidualną regulację głośności i wyciszenie, a transpozycję i tempo można zmieniać dla wszystkich ścieżek. Daje to niespotykaną wszechstronność przy zachowaniu wysokiej jakości audio.

Brzmienia i bas

Ketron Lounge to nie tylko odtwarzacz multimediów. Jest to w rzeczywistości kompletny keyboard z wspaniałymi brzmieniami Grand Piano, Electric Piano, Strings, Organ, Brass, Guitar i Solo Sounds. Tryb Voice Edit umożliwia połączenie do czterech różnych barw brzmienia i tworzenie bogatych wielowarstwowych melodii.
Sekcja Manual Bass natomiast oferuje opcję zastąpienia basisty lewą dłonią. Wszystko co musisz zrobić, aby to wykonać to podłączyć klawiaturę poprzez port Midi lub USB.

Gitara

Moduł brzmieniowy Lounge jest również idealny dla gitarzystów solowych dzięki dedykowanemu wejściu gitarowemu z własnymi efektami (Chorus, Reverb, Delay, Distortion, symulacja wzmacniacza itd.).

Akordeon

Kolejne unikalne rozwiązanie, z którego korzysta Ketron Lounge ma związek z akordeonem Midi. Poprzez ustawienie trybu klasycznego (Classic Mode), akordeonista otrzymuje do dyspozycji oddzielne brzmienia na prawą i lewą dłoń, które mogą zostać zapisane i użyte w stworzeniu kompletnego występu koncertowego.

Więcej szczegółów
Producent: https://ketron.pl
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl