Kawai NOVUS NV10: hybrydowy fortepian i pierwsze oficjalne VIDEO!

2

Kawai Novus NV10 to kolejny duży krok tej marki w dziedzinie tworzenia cyfrowych instrumentów klawiszowych. O nowym fortepianie NOVUS NV10 wspominaliśmy już kilkukrotnie. Dziś przyszedł czas na oficjalną prezentację video!

Nowość ze stajni japońskiego producenta – Kawai Novus NV10 – to fortepian cyfrowy oparty na zdobyczach najnowszej technologii. Jego twórcy włożyli mnóstwo pracy w stworzenie instrumentu cyfrowego, który mógłby w końcu konkurować z instrumentami akustycznymi. Novus NV10 wyposażony został w 88-klawiszową klawiaturę Millenium III Hybrid opartą na przełomowej technologii. Za dźwięk fortepianu odpowiada silnik dźwiękowy SK-EX Rendering z 88-kanałowym samplingiem oraz silnik Harmonic Imaging XL (HI-XL).

Co więcej instrument wyposażony jest w niesamowitą korekcję brzmienia dzięki oprogramowaniu Virtual Technican. Novus NV10 wyposażony jest również w szereg przydatnych funkcji takich jak: moduł Bluetooth MIDI, Audio Wireless Technology, odtwarzacz plików MP3/WAV/SMF oraz Recorder. Wszystko to obłsuguje 5” ekran LCD wraz z panelem bocznym.

Kawai Novus NV10 to połączenie tradycji i najnowsze technologii, które odnajdzie się w każdych warunkach – zarówno domowych, jak i na największych scenach!

Więcej info:
Producent: www.kawai-global.com
Dystrybutor: www.silesiamusiccenter.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here