Hybrydowe pianino Kawai Novus NV5 z kolejną nagrodą

0

Pianino hybrydowe Novus NV5 marki Kawai zdobyło niedawno kolejną nagrodę. Tym razem instrument stanął na podium Product Excellence Award 2020 organizowanym przez magazyn Music Inc.

Zwycięzców Product Excellence Award wybierane są w drodze głosowania. Wyboru dokonują sklepy muzyczne, które oceniają wyjątkowe osiągnięcia producentów i dostawców przemysłu muzycznego. Do konkursu typowanych jest zaledwie 30 spośród wielu tysięcy pozycji oferowanych przez światowy przemysł produktów muzycznych.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni Music Inc. Magazine i jego czytelnikom za przyznanie nagrody i uznanie dla naszego pianina hybrydowego Novus NV5 – instrumentu naprawdę jedynego w swoim rodzaju. Naszym celem w Kawai Pianos zawsze było tworzenie pięknych instrumentów, oferujących najlepsze wrażenia z gry na pianinie – dokładnie tak, jak NV5. ”
– mówi Takanori Aoki, prezes Kawai America Corporation i Kawai Canada Music.

Pianino hybrydowe Novus NV5 wykorzystuje te same funkcje klawiatury Millennium III, które zastosowano w profesjonalnych pianinach z serii „K” Kawai. Znajdziemy tu zatem precyzyjny czujnik optyczny wykrywający ruch każdego młotka hybrydowego a także mechanizm tłumienia pianina akustycznego, który naśladuje prawdziwe obciążenie pedału tłumika pianina akustycznego.

Ponadto obecność płyty rezonansowej dodatkowo wzbogaca wydobywające się z głośników brzmienie. Konstrukcja ta, razem z bogactwem brzmień i funkcji daje nam pianino niemal idealne. Być może to właśnie tego typu pianina będą w przyszłości standardem.

Po więcej informacji na temat Kawai Novus NV5 zapraszamy do innych naszych publikacji. Znajdziecie je pod tagiem https://uptone.pl/tag/kawai-novus-nv5/

Hybrydowe pianino Kawai Novus NV5 podczas NAMM Show 2020

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kawai-global.com
Dystrybutor: http://www.silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here