GEWA Digital Pianos: made in Germany!

0

Czy dopisek “made in Germany” robi jeszcze wrażenie? Tak czy inaczej pianina cyfrowe marki GEWA w całości wykonywane są za naszą zachodnią granicą. Zapraszamy do krótkiej wycieczki po fabryce…

Adorf, to małe miasteczko w środkowej części Niemiec zaraz przy granicy z Czechami. Pewnie nie wielu z Was by o nim słyszało gdyby nie pianina cyfrowe marki GEWA, które właśnie w nim powstają.

Miejsce powstawania najróżniejszych produktów nie ma już chyba większego znaczenia, jednak posiadania całego zaplecza zarządzającego, technicznego i produkcyjnego w jednym miejscu z pewnością jest gwarancją większej kontroli i pewności co do jakości wychodzących z niej produktów. Tak bez wątpienia jest właśnie z instrumentami marki GEWA Pianos, gdzie cały ich proces produkcyjny dzieje się w jednym miejscu. Jedynym elementem, który przybywa do fabryki w Adorf są włoskie klawiatury marki FATAR. Korzysta z nich wielu producentów na całym świecie, co jest gwarancją ich jakości.

Wszystkie pianina cyfrowe GEWA wyposażone są w próbki fortepianów koncertowych Steinway D-274. W zależności od modelu, wbudowana jest w nich dodatkowa pamięć, która zapewnia znacznie więcej wysokiej jakości brzmień różnych instrumentów.

Cechą charakterystyczną wszystkich instrumentów jest skalibrowana trójstopniowa klawiatura o wysokiej rozdzielczości, która daje wrażenie prawdziwego fortepianu. Możliwość nagrywania, odtwarzania dźwięku przez Bluetooth, oraz wiele przydatnych funkcji, podkreśla wszechstronność tych cyfrowych pianin. Ich szeroka oferta skierowana jest zarówno do osób zaczynających swoją muzyczną przygodę jak i do profesjonalnych pianistów.

Kilka publikacji na ich temat znajdziecie także u nas: https://uptone.pl/tag/gewa-pianos

Więcej szczegółów:
Producent: https://gewapiano.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here