Fortepiany Kawai na planie zdjęciowym najnowszego klipu Andrea Bocelli!

0

Historia doskonałych instrumentów marki Kawai sięga roku 1927, kiedy to Koichi Kawai, utalentowany wynalazca i pierwszy japoński konstruktor fortepianu, stworzył firmę, w której ideałem i główną siłą napędową było docenienie wartości muzyki oraz dążenie do perfekcji.

Jakość ich brzmienia docenili także twórcy najnowszego klipu do utworu “Fall on Me”, w którym biorą udział Andrea Bocelli wraz z synem Matteo Bocelli.

Zapraszamy do posłuchania i obejrzenia pięknych zdjęć z planu filmowego:

Kawai to firma z rodzinnymi tradycjami. Od pokoleń rodzina Kawai łączy wiedzę, umiejętności, technologię i serce … w dążeniu do perfekcji sztuki fortepianu.

Dziś właścicielem i prezesem Kawai jest Hirotaka Kawai, wnuk założyciela rodzinnej firmy. Po prawie dziewięćdziesięciu latach działalności, dzięki umiejętnemu łączeniu zasad tradycyjnego rzemiosła produkcji instrumentów z najnowocześniejszymi dostępnymi technologiami i materiałami, Kawai ma opinię jednego z najlepszych na świecie producentów fortepianów a także pianin akustycznych i cyfrowych.

  • Koichi Kawai, Founder (1886-1955)
  • Shigeru Kawai (1922-2006)
  • Hirotaka Kawai, President

Więcej o tych niezwykłych instrumentach przeczytacie na stronie producenta oraz polskiego dystrybutora, firmy Silesia Music Center.

Więcej szczegółów:
Producent: http://kawai.pl
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here