Filmy szkoleniowe z Kurzweil SP6

0

Kolejna dawka szkoleń. Tym razem prezentujemy Wam jeden z filmów kanału Kurzweil Tutorials. Z dzisiejszego materiału dowiecie się jak przypisać parametry do konkretnych regulatorów instrumentu Kurzweil SP6.

Kanał Kurzweil Tutorials zrzesza niemal 3 tysiące subskrybentów ucząc ich, w jaki sposób efektywnie wykorzystać możliwości instrumentów Kurzweil.
Dzisiejszy film jest jednym z wielu, z którego dowiecie się kilku bardzo ciekawych informacji na temat flagowego produktu Kurzweil SP6.
Nota bene pisaliśmy o nim w artykule zatytułowanym Zapowiedź nowego Stage Piano – Kurzweil SP6. Zapraszamy do lektury i seansu z Kurzweil SP6.

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na stronie producenta www.kurzweil.com oraz już wkrótce na stronie polskiego dystrybutora www.musicinfo.pl

UDOSTĘPNIJ
Krzysztof Mendyk
Posiadacz dwóch unikatów - Epiphone Elvis Presley - model Elvis-CE i Epiphone Genesis Deluxe Pro. Twórca i założyciel grupy o nazwie "Domowe Studio Gitarowe", prowadzonej na łamach facebooka od 2015 roku. "Pasją jest przeżyć, a nie żyć"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ