Dexibell Vivo S9: nowe stage piano już we wrześniu!

0

Nadrabiamy wakacyjne zaległości i prezentujemy Wam zapowiadane od kilku miesięcy nowe, flagowe stage piano Dexibell Vivo S9. Jego możliwości zaprezentuje muzyk Ralf Schink!

Najnowszy flagowy model to połączenie wszystkiego co najlepsze w instrumentach marki Dexibell w jednej obudowie! Znajdziemy w nim 3 generatory dźwięku pochodzące z modeli Vivo S7, Combo J7 Organ i Classico L3. Na pokładzie także zmotoryzowne suwaki do kontrolowania brzmienia Organ, Mixera, Eq lub MIDI. Wszystkie niezbędna gniazda oraz jak zapowiada producent, nowo zaprojektowana świetna hybrydowa klawiatura wykonana z drewna i pokryta specjalnym tworzywem Ivory imitującego kość słoniową jak w topowych akustycznych pianinach.

Na szczególną uwagę zasługuje wspomniana w specyfikacji producenta nielimitowana polifonia dźwięków! Wydaje się to być dość przełomowym posunięciem więc czekamy z niecierpliwością na pierwsze testy.

To oczywiście początek jego możliwości. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie producenta! Jak informuje polski dystrybutor marki, firma SoundTrade, pierwsza dostawa modelu Vivo S9 do Polski, przewidziana jest już na wrzesień!

Więcej szczegółów:
Producent: www.dexibell.com
Dystrybutor: www.soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here