Zestawy perkusyjne Pearl Roadshow w nowym wykończeniu Burnt Orange Sparkle!

0
Pearl-Roadshow-Burnt-Orange-Sparkle-2023

Burnt Orange Sparkle to najnowsze wykończenie dostępne dla zestawów perkusyjnych serii Roadshow od Pearl Drums. Są to jedne z najczęściej wybieranych i jednocześnie najbardziej przestępnych cenowo modeli w ofercie amerykańskiego producenta.

Pamiętajmy, że decydując się na model z serii Pearl Roadshow dostajemy na start wszystko czego potrzebujemy do gry i to już od kwoty ok. 2.000 PLN w przypadku modeli KIDS! Każdy zestaw oferowany jest z kompletnym osprzętem, talerzami, siedziskiem, pałkami i pokrowcem na pałki.

Warto też przypomnieć, że w 2021 zestawy te przeszły znaczącą metamorfozę. Nowe korpusy wykonano z 6 warstw topoli formowanych tak, aby stworzyć spójną komorę rezonansową dla mocy, tonu i odpowiedniego wybrzmienia. Do tego krawędzie są ręcznie wycinane pod kątem 45 stopni dla precyzyjnego kontaktu z naciągami perkusyjnymi. Jak zapewnia producent, dołączony hardware nie ma sobie równych w swojej klasie. Wszystkie lugi i okucia są solidne, a statywy są w pełni regulowane i podwójnie wzmocnione.

Pearl-Roadshow

Zestawy dostępne są w czterech konfiguracjach, a poza wspomnianym tu nowym wykończeniem Burnt Orange Sparkle, oferowany jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com/eu
Dystrybutor: https://www.silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj