Zestawy Decade Maple Series od Pearl Drums [VIDEO]

0
Pearl Drums: Decade Maple Series
Pearl Drums Decade Maple Series

Zestawy perkusyjne Decade Maple Series marki Pearl Drums zadebiutowały na rynku w 2016 roku zastępując bardzo udany model Vision. Dostępne w wielu konfiguracjach i wykończeniach są świetną propozycją w swoim zakresie cenowym.

Jak sama nazwa wskazuje, bębny z serii Decade Maple wykonane są z drewna klonowego i mają 6-warstwowe korpusy EvenPly-Six wykonane w autorskiej technologii Pearl SST, zapewniającej niezrównaną wytrzymałość i znakomite właściwości rezonansowe.

Pearl Drums: Decade Maple Series
Pearl Drums: Decade Maple Series

Krawędzie ścięte są pod kątem 45 stopni, by w połączeniu ze stalowymi, potrójnie giętymi obręczami o grubości 1,6 mm, zapewnić czułość na artykulację i łagodne wybrzmiewanie. Tomy zawieszone są na zaczepach Opti-Loc, a floor tom wyposażono w stopki R40 Air Suspension Feet dla lepszej izolacji drgań od podłoża. 

W standardzie bębny wyposażone są w naciągi Remo, w tym frontowy naciąg centrali Powerstroke z otworem. W zestawie otrzymamy nawet poduszkę tłumiącą bęben basowy. Zestawy Pearl Decade Maple Series dostępne są w różnych konfiguracjach, a także w szerokim wachlarzu kolorów oraz wyborze rodzaju wykończenia lakieru: high-gloss, satin i transparent.

Zobaczcie najnowsze wideo przygotowane przez producenta:

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com/eu
Dystrybutor: https://www.silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj