EBS MultiComp Blue Label z nowymi możliwościami

0

EBS MultiComp to chyba jeden z najbardziej znanych kompresorów basowych na świecie. Po niesłabnącej od kilku lat popularności producent wprowadza w nim kilka udogodnień, dzięki czemu jest jeszcze lepszy.

Prosta obsługa dzięki jednemu przełącznikowi i zaledwie dwum gałkom, to niewątpliwa zaleta dotychczasowej wersji urządzenia. Z drugiej strony jest on bardzo wszechstronny i bardzo dobrze spełnia swoją rolę do jakiej został stworzony. Nie dziwi zatem fakt, że masa basistów (choć nie tylko) z całego świata wybiera go na swojego towarzysza muzycznej przygody.

Teraz producent postanowił go nieco udoskonalić. Zrobił to na szczęście bardzo delikatnie ale znacząco, aby urządzenie nie traciło na swojej prostocie obsługi.  Na panelu przednim doszła nowa gałka SENSIVITY umieszczona centralnie, którego zadaniem jest ustawianie poziomu czułości. Zaletą tego rozwiązania ma być dostosowanie czułości do stylu gry lub poziomu wyjściowego instrumentu.

Co więcej? Podobnie jak w innych prezentowanych ostatnio przez nas efektach (przeczytacie o nich TUTAJ), które EBS w ostatnim czasie modernizuje jest to:

  • rozszerzony zakres zasilania do 18V prądu stałego dla zapewnienia jeszcze większego headroomu
  • zmniejszenie obudowy o 12% w stosunku do swojego poprzednika.

Więcej szczegółów
Producent: https://ebssweden.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

No i na koniec rzecz najważniejsza, czyli próbka możliwości w wykonaniu znanego już duetu, czyli Henrik Linder & Erik Arko, którzy na codzień korzystają z efektów szwedzkiej marki EBS. Zapraszamy do oglądania i słuchania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here