Warsztaty Drum Frank Parker Master Class w ramach Organ Jazz Festival

0

Organ Jazz Festival to największa w Europie impreza zrzeszająca fanów kultowych organów marki Hammond. Podczas tegorocznej imprezy organizowane są również Warsztaty Drum Frank Parker Master Class.

Warsztaty „Drum Master Class” skierowane są do wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności gry na perkusji. Poprowadzi je pochodzący z Chicago Frank Parker, dwukrotnie nominowany do Grammy. Muzyk posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów muzycznych. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych i na wszystkich poziomach. Jeżeli zatem dopiero rozpoczynacie naukę gry, lub chcecie poprawić swój warsztat – zapraszamy!

Poznacie techniki gry na perkusji przy dobrej muzyce. Co kryje swing, bossa nova, funk/jazz, czy samba? Dowiecie się, jak czytać nuty i stosować je do perkusji. Poznacie również techniki gry rąk. Podczas warsztatów dowiecie się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy. Musicie tylko pamiętać o ZABRANIU własnych PAŁEK PERKUSYJNYCH.

Warsztaty Drum Master Class odbywać się będą 28 kwietnia w godzinach 11.00 – 14.00 w Terminalu Spotkań w Kielcach

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są na [email protected] oraz pod numerem telefonu 696-415-186.
Koszt: 100 zł płatne na miejscu przed rozpoczęciem warsztatów

Frank Parker współpracował z wieloma wybitnymi muzykami chicagowskiej sceny jazzowej. Już w 1991 roku został wybrany najlepszym perkusistą jazzowym w ramach Programu Jazzowego Stowarzyszenia Nauczycieli Muzyki Illinois. Naukę gry na fortepianie i perkusji rozpoczął już w wieku 5 lat. Artysta pracował jako pedagog gry na perkusji na Uniwersytecie Columbia College.

Występował na najlepszych światowych estradach z takimi artystami jak Freddie Hubbard, Kurt Elling, czy Joe Lovano. Aktualnie występuje z Michałem Urbaniakiem, Marcinem Pospieszalskim, Wojciechem Koniekiewiczem, Apostolis Anthimos, Piotrem Baronem, SBB, Tie Break, Free Cooperation, Mike Parker Trio, Marcin Lamchem, Maciejem Fortuną, zespołem DagaDana oraz The Frank Parker Project. Oprócz działalności koncertowej zajmuje się kompozycją, aranżacją oraz produkcją muzyki.

Więcej info o warsztatach na www.facebook.com/events/1881324575492658. Informacje o Organ Jazz Festival znajdziecie na www.uptone.pl/perkusja/startuje-xxxi-edycja-organ-jazz-festival.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj