TAMA SUPERSTAR CLASSIC w nowych, egzotycznych wykończeniach

0

Na początku 2020 roku TAMA Drums zaprezentowała trzy nowe wykończenia EXOTIC FINISHES (LACQUER) dla serii TAMA Superstar Classic. Dziś mamy dla Was nagranie prezentujące zestawy w tych właśnie nowych wykończeniach.

Może nie super energetyczna, ale z całą pewnością rzeczowa – taka jest najnowsza prezentacja kultowej już serii Superstar Classic przygotowanej przez TAMA Drums w wyjątkowym wykończeniu Gloss Garnet Lacebark Pine (pozostałe najnowsze to Gloss Java Lacebark Pine oraz Gloss Sapphire Lacebark Pine). Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do obejrzenia materiału:

Dedykowana dla bardziej zaawansowanych perkusistów linia TAMA Superstar Classic w świecie perkusji jest już marką samą w sobie. Wzorowane na legendarnych Superstarach zestawy cechują się ponadczasowym wzornictwem, doskonałą jakością wykonania oraz eleganckim i przejrzystym brzmieniem. Producent nawiązuje do pierwowzoru wykorzystując m.in. klasyczny logotyp TAMA w kształcie litery „T” oraz pojedyncze zawieszenie o niskiej masie, stosując jednocześnie nowoczesne rozwiązania, takie jak system Star-Mount oraz cienki, wykonany ze 100% drewna klonowego korpus.

TAMA Superstar Classic dostępna jest w kilku konfiguracjach – zarówno na standardowej wielkości bębna basowego w rozmiarze 22” jak i również w wersjach jazz-owych. Znajdziecie tu zestawy samych korpusów (shel-set’ów), wersję z dopasowanym kompletem stabilnych i wytrzymałych statywów czy też stopy Iron Cobra z serii 200.
Więcej naszych publikacji na temat serii znajdziecie pod adresem https://uptone.pl/tag/tama-superstar-classic/

Więcej szczegółów:
Producent: www.tama.com
Dystrybutor: www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here