Statywy perkusyjne od Pearl Drums

0

Statywy proste, łamane, pod hi-hat czy werbel? Marka Pearl Drums oferuje bardzo szeroką ich ofertę, a ich jakość i stabilność znana i ceniona jest na całym globie podobnie jak zestawy perkusyjne. Producent przygotował właśnie serię filmów, prezentujących ich możliwości!

Pearl Drums posiada jedną z najmocniejszych w branży palet mechanizmów pod talerze perkusyjne i dziś kilka słów właśnie o nich. Od potężnych i masywnych jak sceniczna seria 1030, po mniejsze, bardziej mobilne i lekkie rozwiązania jednak nadal bardzo stabilne jak seria 830.

Wszystkie elementy statywów są odlewane (Die Cast) co zapewnia im bardzo długą trwałość, dzięki czemu starczają nawet na kilka pokoleń bębniarzy 🙂 Do tego dochodzą liczne udogodnienia w postaci:

  • Gyro Lock, czyli regulacja kąta we wszyskich płaszczyznach
  • Wing Lock, czyli szybka złączka mocowania talerza
  • Uni-Lock tilter, czyli nieskokowa regulacja pozycjonowania talerza

Pearl C-1030

Wysoka, najmasywniejsza i sceniczna seria 1030 to stojaki dedykowane najbardziej wymagającym. Uzbrojone we wszystkie możliwe regulacje, modele te nadają się do tworzenia zaawansowanych konstrukcji, nie tylko pod pojedynczy talerz. Przeciw waga umożliwia ekstremalnie wychylenie talerza, w miejsca gdzie nie może on dotrzeć na standardowym statywie.

Pearl C-930

Model C-930 to także profesjonalny statyw prosty z Uni-Lock tilter, czyli jak wspominaliśmy wyżej, nieskokową regulacją pozycjonowania talerza. Redukowanie teleskopowe pozwala na niesamowitą ilość możliwości pozycjonowania, a dwukrotnie usztywnione nogi na pewną stabilność.

Pearl C-830

Seria 830 od Pearla to statywy przeznaczona dla bardziej mobilnych muzyków, dużo koncertujących i przebywających w trasie. Obniżona waga statywów sprawia, że ich transport nie jest uciążliwy dla kręgosłupa, co wpływa również na komfort rozstawiania.

Pearl C-150S

Jest to model najlżejszy typu flat base, czyli z możliwością płasko ustawionych nóg. Cenione są przede wszystkim za niewielką wagę oraz małą przestrzeń, jaką zajmują po złożeniu.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.pearleurope.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here