sE Electronics V Series Drum, nowy zestaw mikrofonów perkusyjnych!

0

Sceniczne mikrofony wokalne serii V od sE Electronics odniosły spory sukces! Dziś producent wprowadza do tej linii dwa modele dedykowane do perkusji: V BEAT i V KICK oraz system mocowania V CLAMP.

sE Electronics V KICK to niezwykle kompaktowy i wszechstronny mikrofon dedykowany głównie do stopy i innych bębnów basowych. Specjalne, zintegrowane złącze obrotowe pozwala na wygodne i dość swobodne jego umiejscowienie, a superkardioidalna konstrukcja kapsuły zapewnia charakterystykę dźwięku dostosowaną specjalnie do bębnów basowych. Dodatkowo możemy kształtować jego brzmienie, za pomocą dwóch przełączników umieszczonych na tylnej części mikrofonu. Od ciepłego i klasycznego do nowoczesnego i mocnego.

sE Electronics V BEAT to ultrakompaktowy mikrofon dynamiczny przeznaczony do użycia z werblami lub tomami. Konstrukcja kapsuły zapewnić ma bardzo szczegółowy i naturalny charakter dźwiękowy werbli czy tomów bez względu na ich rozmiary. Podobnie jak w modelu V Kick, dzięki specjalnej konstrukcji, możemy dość swobodnie umiejscowić mikrofon w wybranym miejscu.

Cały proces szybkiego i dowolnego mocowania w/w mikrofonów nie byłby możliwy, gdyby nie dedykowany i specjalnie opracowany system mocowania sE Electronics V CLAMP. Jak zapewnia producent, jest to obecnie najszybszy i najbardziej praktyczny system mocowania, kompatybilny z dowolnym werblem czy tomem. Mimo, iż został stworzony głównie do pracy z mikrofonem V BEAT to jest kompatybilny także z innymi popularnymi mikrofonami.

Jego wytrzymały i elastyczny zacisk umożliwia montaż i demontaż mikrofonu w ciągu kilku sekund, a solidna konstrukcja zniesie trudy każdej trasy koncertowej. Wysokość i obrót podłączonego mikrofonu można łatwo zmienić, luzując pokrętło V CLAMP i regulując położenie drążka, umożliwiając idealne pozycjonowanie dla dowolnie pożądanego tonu bębna.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.seelectronics.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here