Little Big z koncertem w Warszawie

0

Twórcy “Skibidi”, jednego z najbardziej abstrakcyjnych klipów ostatnich lat, grupa Little Big powraca do Polski po prawie rocznej przerwie. Rosjanie zagrają 16 kwietnia w warszawskim klubie Progresja.

Little Big to najgorętszą grupa rave’ową, która obecnie rządzi na europejskich parkietach. Dwa albumy, trzy single, których nie można nie znać, dwanaście śmiesznych klipów, 300 milionów wyświetleń na YouTube.

W październiku 2018 roku Little Big wydali drugi album studyjny “Antipositive, Pt.2”. Teledysk do promującego krążek numeru “Skibidi” zyskał 23 miliony wyświetleń na YouTube w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Taniec z wideo jest obecnie najpopularniejszym memem w Rosji: gwiazdy telewizyjne, popularni raperzy, blogerzy – wszyscy nie mogą przestać robić swoich ruchów skibidi.


LITTLE BIG wystąpią 16 kwietnia 2019 w klubie Progresja w Warszawie.

Bilety dostępne w wariantach:
75 – https://winiarybookings.pl/bilety/little-big/ (Bilety kolekcjonerskie z odbiorem osobistym w dniu koncertu)
85 – www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl (Media Markt, Empik)
95 – w dniu koncertu

Organizatorem wydarzenia jest agencja Winiary Bookings. Bieżące informacje o imprezie na www.facebook.com/events/182608096025474.


Jeśli myślicie, że muzyka Little Big to tylko impreza, podczas której zapomina się o świecie, mylicie się. Cel, jaki przyświeca grupie w składzie: Ilya Prusikin, Sergey „Gokk” Makarov, Olympiya Ivleva, i Mr. Clown, to sprawienie, aby nie-Rosjanie byli w stanie poczuć rosyjską duszę. Ambitne i niełatwe, pomyśli pewnie większość. Jednak Little Big zbliżają rave’ową publikę i rosyjskość poprzez demonstrowanie w tekstach i klipach absurdów, jakie we współczesnej Rosji są obecne. Jeśli myślicie, że nie są przez to ulubieńcem władz, to dobrze myślicie. Choć burzą również stereotypy dotyczące kraju i jego mieszkańców. Mówią: „If you wanna feel Russian soul come on and stay united with us”.

Little Big nie ograniczają się tylko do Rosji. Pokazują, piętnują również to zło, które dzieje się w innych częściach świata. Szukając ich w sołszialach, używajcie prostego hashtaga #LITTLEBIG. Najpierw jednak sprawdźcie muzykę. Rave z elementami hip-hopu, który w 2017 roku objawił się w postaci świetnych singli „For Haters”, czy „Everyday I’m Drinking”.
Sprawdź, jeśli lubisz: Die Antwoord, Prodigy, Skrillex, Tiesto, Calvin Harris, Kygo…

Więcej o zespole na www.facebook.com/littlebigbandofficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here