Roland TD1-DMK z darmową aplikacją Melodics dla początkujących!

0

Roland to jeden z tych producentów, który nie zapomina także o najmłodszych, perkusyjnych adeptach sztuki. Roland V-Drums to jedne z najpopularniejszych zestawów elektronicznych na świecie, a model Roland TD1-DMK jest jednym z nich.

Nauka przez zabawę u młodych, zawsze była kluczem do sukcesu, a tytułowy zestaw oferuje naprawdę sporo w tej kwestii. Jest to oczywiście zestaw, który zadowoli także bardziej doświadczonych perkusistów. Dzięki siateczkowym naciągom, które do tej pory były niedostępne w tej półce cenowej, oferują bardziej realistyczne i naturalne odbicie pałek. Dodatkowym ich atutem jest praktycznie bezgłośność, co umożliwia komfortowe ćwiczenie w domu, np. w słuchawkach.

Więcej o zestawie pisaliśmy przy okazji jego premiery we wrześniu: Dobry początek! Nowy elektroniczny zestaw perkusyjny Roland V-Drums TD-1DMK

Dla prawidłowej i kreatywnej pracy, producent wyposażył zestaw m.in. w metronom oraz 10 funkcji treningowych, które pokazują twojemu dziecku jakie czyni postępy. Jest to bardzo motywująca i zachęcająca do pracy funkcja. Dodatkowo darmowa aplikacja “Melodics for V-Drums” na komputery Windows oraz Mac, dostarcza serii lekcji perkusyjnych, które pomagają rozwijać umiejętności twojego dziecka, bez odczuwania tego jak ciężkiej pracy. TD-1DMK jest również cichszy, niż inne elektroniczne zestawy, więc możesz zachęcać swoje dziecko do gry, bez potrzeby zabezpieczania słuchu.

Roland TD1-DMK to zestaw lekki, łatwy w konfiguracji i prosty w użyciu. Wystarczy podłączyć i już można cieszyć się świetnymi brzmieniami.

Sugerowana cena zestawu to ok. 2900 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.roland.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here