Pearl Roadshow Jr. czyli zestaw dla najmłodszych perkusistów!

0

Pierwsze informacje o nowym zestawie perkusyjnym dla najmłodszych – Pearl Roadshow Jr. – pojawiły się w ubiegłym roku. Dziś producent prezentuje kolejne szczegóły…

Nowy zestaw z pewnością zobaczymy podczas zbliżających się targów NAMM Show 2019, pytanie “czy i kiedy” trafi do Europy i naszego kraju? I teraz uwaga! Sugerowana cena tego instrumentu za oceanem to koszt ok. 300 USD wiec w przeliczeniu ok. 1100 zł! Czekamy zatem z niecierpliwością!

Zestaw składa się z 16”x10” bębna basowego, 13”x8” floortomu, 10”x5.5 oraz 8”x5” tomów i 12”x4” werbla. Wszystkie wyposażone w dedykowane naciągi. W zestawie także cały osprzęt, statywy oraz 13″ crash i 10″ hi-hat. W zestawie także dwie pary pałek! Do wyboru mamy dwa wykończenia: #31 Jet Black i
#708 Grindstone Sparkle.

Zapraszamy do poniższego video, w którym obejrzycie zestaw szczegółowo oraz poznacie sposób jego konfiguracji:

Seria Roadshow marki Pearl to zestawy też już dobrze znane początkującym perkusistom. Przystępne cenowo i oferujące wszystko czego potrzebujemy by rozpocząć przygodę z bębnami. W przeciwieństwie do wielu perkusji na podobnym, lub nieco niższym pułapie cenowym, jest instrumentem, a nie zabawką! Jaka jest różnica? Zasadnicza! Strojenie przynosi efekt, krawędzie i korpus pozwalają na “edycję” brzmienia poprzez zmianę naciągów. Osprzęt jest solidny i sprawdzony (Pearl korzysta ze sprawdzonych we wcześniejszych seriach komponentów), a hardware (czyli zestaw statywów, stopy) solidny i stabilny.

Na bazie tych wszystkich doświadczeń powstała właśnie seria Roadshow Junior, oferująca wszystko to samo co znacie z Roadshow ale w jeszcze mniejszym wydaniu!

Więcej szczegółów:
Producent: https://pearldrum.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here