NAMM2019: Nowe pałki Vic firth Freestyle i więcej… !

0

Vic Firth prezentuje nowe akcesoria perkusyjne! W ofercie pojawi się m.in nowa seria pałek Freestyle, torba/organizer, a także specjalne gumowe nakładki do ćwiczeń…

Nowy rok szykuje się ciekawie również u producenta akcesoriów perkusyjnych, marki Vic Firth. Przed zbliżającymi się targami NAMM Show 2019, producent odsłania pierwsze nowości!

American Concept Freestyle Series

Nowa seria pałek Vic Firth Freestyle – jak czytam na stronie producenta – została zainspirowana freestylowym stylem skaterów jeżdżących na longboardach. Co kolwiek to znaczy… 🙂

Pałki Freestyle mają długość 17″ i wydłużone zwężeniem, co ma zapewnić zwiększenie się powierzchni pałki mogącej stanowić punkt podparcia dla perkusistów, co przekłada się także na odczucia z gry. Pałki Vic Firth Freestyle Series wykonane są z hikory i dostępne w pięciu rozmiarach: 7A, 85A, 5A, 55A i 5B.

Professional Stick Bag

Oznaczona symbolem SBAG3, nowa torba dedykowana perkusistom, zapewnić ma wystarczająca ilość miejsca na wszystkie niezbędne akcesoria, które każdy szanowany się bębniarz 🙂 musi mieć zawsze przy sobie. Znajdziecie w nim miejsce nie tylko na pałki, ale także na tablet, telefon itp., a do tego możecie go bez problemu zamocować na jednym z bębnów.

Symphonic Collection SCS1

Vic Firth SCS1 to propozycja dla perkusistów orkiestrowych. Nowy model pałek, będący rozwinięciem modelu SD1, przeznaczony jest do werbli orkiestrowych. Pałki wykonano z drewna hurma (persymona) znanego ze sztywności i zdolności do generowania ciemnych tonów. W porównaniu z modelem SD1, SCS1 jest nieco dłuższy i grubszy, posiada dłuższe zwężenie i cieńszą szyjkę. Długość: 17″ | 43,18 cm, Średnica: .645″ | 1,64 cm.

Universal Marching Practice Tips

Na koniec pierwszej porcji nowości, producent prezentuje gumowe nakładki na główki marszowych pałek perkusyjnych. Służą one głównie do ćwiczeń, ale można ich też używać do gry uzyskując nowe, interesujące brzmienie bębnów i talerzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here