Pearl Masters Maple Gum w opinii ekspertów.

0

O najnowszym zestawie perkusyjnym Pearl Masters Maple/Gum, usłyszeliśmy i zobaczyliśmy go po raz pierwszy podczas styczniowych NAMM Show 2019. Dziś mamy okazję poznać pierwsze opinie na jego temat!

Chad Cromwell i Shannon Forrest to wybitni, amerykańscy perkusiści i muzycy studyjni, którzy na swoim koncie mają współpracę z licznymi artystami. Shannon Forrest to także ceniony producent muzyczny i inżynier dźwięku. Nie dawno mieli okazję poznać bliżej najnowszą propozycję marki Pearl Drums, zestaw perkusyjny Pearl Masters Maple/Gum, który zachwycił ich swoją grywalnością, elastycznością i samym brzmieniem. Zapraszamy do poniższego materiału, w którym opisują swoje doświadczenie z tym niezwykłym instrumentem.

Nowy zestaw Pearl Masters Maple/Gum to kombinacja sześciowarstwowych korpusów, wykonanych z klonu amerykańskiego i ambrowca, wykończone ręcznie kładzionym lakierem i okleiną. Zastosowana tutaj technologia EvenPly-Six wykorzystuje laminowanie krzyżowe, co pozwoliło na użycie cieńszych o prawie 30 procent warstw drewna. Krawędzie korpusów ścięto na zewnątrz pod kątem 60 stopni. Wykorzystano również lugi mostkowe CL oraz obręcze Mastercast Die-Cast. Więcej o nim pisaliśmy w artykule: https://uptone.pl/perkusja/nowy-wyjatkowy-zestaw-perkusyjny-pearl-masters-maple-gum

Więcej szczegółów
Producent: http://www.pearlmaplegum.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here