Pearl Awakening Series Tongue Drums!

0

Pearl Drums znany jest oczywiście ze świetnych zestawów perkusyjnych ale czy wiedzieliście, że w ich ofercie znajdziemy też takie cuda? Jeśli ktoś jeszcze nie widział to przedstawiamy Wam Pearl Awakening Series Tongue Drums!

Tongue Drums, czyli bębny językowe, swoją nazwę biorą od specjalnych obszarów w kształcie języka rozmieszczonych symetrycznie na instrumencie. To właśnie w nie uderzamy, a rezultatem jest kosmiczna mieszanka dźwięków!

W ofercie producenta znajdziemy 6 instrumentów, które różnią się tonacją oraz ilością dźwięków. Mamy tu 3 modele ośmiodźwiękowe i 3 dziewięciodźwiękowe. Wszystkie dostrojone są do skali pentatonicznej. Aby łatwiej się w nich odnaleźć, producent zastosował dedykowany kolor do każdego modelu.

Więcej szczegółów: http://www.pearleurope.com/tongue-drum

Bębny te wykonane są z kartowanej stali o średnicy 10-cali i jak wcześniej wspominałem posiadają specjalne wycięte laserowo języki, co zapewnia im dokładne, spójne i powtarzalne brzmienie. Można na nich grać palcami lub zestawem specjalnych pałek dołączonych do każdego bębna.

Dystrybucja: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here