Nowy mistrz wagi ciężkiej: Evans Heavyweight Dry Snare Head

0

Firma Evans z dumą przedstawia najnowszy naciąg na werbel przeznaczony dla perkusistów nie bojących się uderzyć zza głowy – model Heavyweight Dry wytrzyma najcięższe manto!

Membrana Evans Heavyweight Dry składa się z dwóch warstw o grubości 10 milicali, wzmocnionych na środku łatką Reverse Dot i pokrytych opatentowaną przez producenta, ochronną powłoką UV. Dzięki temu ma on zapewniać najwyższą możliwą odporność na silne uderzenia i stosunkowo długą żywotność.

Specyfikacja bardzo podobna do znanego już wcześniej modelu Heavyweight Coated 14 różni się dodaniem precyzyjnie wykonanych otworków wentylacyjnych wzdłuż obwodu naciągu. Jego brzmienie jest przez to bardzo agresywne, szybkie, pozbawione nadmiaru harmonicznych i zbyt długiego wybrzmienia

Formuła Evans Heavyweight Dry została opracowana wspólnie z perkusistą zespołu Periphery przy okazji tworzenia jego sygnowanego werbla – dlatego też naciąg ten znajdziemy fabrycznie założony na każdym egzemplarzu Pearl Matt Halpern Signature Snare (o którym wspominaliśmy przy okazji omawiania sprzętowych premier Pearl na rok 2021).

Oczywiście Evans Heavyweight Dry można też będzie nabyć osobno w dobrych sklepach perkusyjnych.

Strona produktu:
https://www.daddario.com/products/percussion/evans-drumheads/drum-set/drumset-snare-batter/heavyweight-dry-snare-batter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here