Nowość: Pokrowiec na pałki Meinl Matched Pair Stick Bag

171
Meinl Matched Pair Stick Bag

W szerokiej ofercie przydatnych akcesoriów firmy Meinl Cymbals, dedykowanych dla aktywnych perkusistów, znalazł się nowy pokrowiec na pałki Meinl Matched Pair Stick Bag.

Meinl Matched Pair Stick Bag jest świetną propozycją dla perkusistów koncertowych, perkusjonistów, hobbystów i uczniów, którzy w swoim zestawie potrzebują zdecydowanie więcej niż tylko jednej pary pałek perkusyjnych, a specjalny układ kieszeni umożliwia szybki dostęp do wybranej pary za każdym razem, gdy ich potrzebujecie. Pokrowiec został wykonany z wytrzymałego poliestru 600D. Posiada również usztywnienie z PVC, uchwyty i paski z PP oraz podwójny zamek błyskawiczny.

Meinl Matched Pair Stick Bag

Wewnątrz pokrowca znajduje się osiem kieszeni na pałki perkusyjne – każda uszyta jest tak, aby pasowała do pojedynczej pary pałek dowolnego rozmiaru. Do kieszeni możecie spakować pary identycznych modeli lub pary o różnych średnicach – w zależności od Waszych potrzeb.

Meinl Matched Pair Stick Bag

Oprócz tego w środku znajduje się też sześć dodatkowych kieszeni o różnych rozmiarach, co daje łącznie czternaście kieszeni wewnętrznych. Głęboka kieszeń zewnętrzna zapewnia szybki dostęp do części zamiennych i akcesoriów. Torba jest wyposażona w długi pasek o regulowanej długości do noszenia na ramieniu i dwa mocne uchwyty. W zestawie znajdują się również haczyki i paski, aby móc wygodnie zawiesić rozłożoną torbę obok zestawu perkusyjnego.

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlcymbals.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

CZYTAJ TAKŻE:

Nowe pokrowce na pałki i talerze Meinl Waxed Canvas Collection