Nowe Pearl Travel Congas i Bongos

0

Ruszacie w trasę wesołym autobusem? Nic tak nie podkręci atmosfery, jak duża dawka rytmu. Ale po co taszczyć ze sobą sporych gabarytów bębny, kiedy można je zastąpić małymi, równie dobrze brzmiącymi wersjami podróżnymi? Poznajcie nowe Pearl Travel Congas i Bongos.

Firma Pearl pierwsze conga z serii Travel zaprezentowała już od 2011 roku i od tej pory te niezwykłe instrumenty cieszą się niemalejącą popularnością. Wszystko dzięki kompaktowym gabarytom, które jednak nie przeszkadzają w uzyskaniu dźwięku o jakości niemal identycznej, jak u pełnowymiarowych modeli. 

Teraz znana już seria Pearl Travel Congas została poszerzona o nowe egzemplarze dostępne w tradycyjnych rozmiarach 11″ Quinto, 11,75″ Conga i 12,5″ Tumba. Korpusy instrumentów wykonano z dębu tajskiego w wykończeniu Caramel Brown o identycznej klepkowej konstrukcji, co pełnowymiarowe odpowiedniki. Conga wyposażono w syntetyczne naciągi Remo FiberSkyn 3 strojone za pomocą pięciu śrub imbusowych. 
Do nowych conga producent przygotował dedykowany statyw pozwalający na stabilne zamocowanie instrumentów bez względu na rozmiar. Statyw posiada podwójne nóżki z gumowymi końcówkami i sprzedawany jest wraz z podróżnym futerałem. 

Instrumenty i akcesoria dostępne są w cenach:

  • 11” Travel Conga 349,- EURO
  • 11.75” Travel Conga 359,- EURO
  • 12.5” Travel Conga 389,- EURO
  • Statyw Travel Conga Stand 239,- EURO

Kolejną nowością zaprezentowaną przez firmę Pearl są Travel Bongos. Instrumenty wykonano w tej samej konstrukcji co conga (korpusy z dębu tajskiego w wykończeniu Caramel Brown, głębokość 3,5″, klepkowa konstrukcja) oraz wyposażono w naciągi Remo FiberSkyn w rozmiarach 7″ i 8,5″ z regulacją za pomocą trzech śrub imbusowych (klucz w komplecie).
Tu także producent przygotował dedykowany statyw z systemem mocowania bongosów w miejscu. Statyw pozwala na regulację konta ułożenia bębnów, ma podwójne nóżki z gumowymi końcówkami i sprzedawany jest wraz z podróżnym futerałem. 

Instrumenty i akcesoria dostępne są w cenach:

  • 7” & 8.5” Travel Bongos 409,- EURO
  • Statyw Travel Bongo Stand 257,- EURO

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here