Nowe pałki perkusyjne i akcesoria od Meinl Stick & Brush

0

Pokaźną ofertę nowości na rok 2021 pokazała firma Meinl Stick & Brush. Oprócz całej palety pałek perkusyjnych, znalazły się także pady perkusyjne oraz specjalny wosk w sztyfcie, poprawiający przyczepność pałek do dłoni podczas gry.

Pałki Meinl Signature Series

Oferta pałek perkusyjnych powiększyła m.in się o dwa nowe modele sygnowane nazwiskami Luke Holland i Calvin Rodgers.


Pałki Meinl Hybrid Series

Poszerzyła się także seria Hybrid. Ze względu na liczne prośby użytkowników dodano nie tylko dwa nowe rozmiary, 8A i 9A, ale teraz wszystkie modele będą oferowane także z twardego klonu. Seria Hybrid obejmuje teraz pięć średnic, od najmniejszej do największej, czyli 7A, 8A, 5A, 9A i 5B. Wszystkie dostępne w wersji z hikory amerykańskiej i klonu twardego.


Pałki Meinl Concert Series

W 2021 roku rozszerzono serię Concert o trzy nowe modele w American Hickory. HD1, HD2 i HD4 są wykonane według tych samych specyfikacji, co istniejące do tej pory klonowe modele.


Timbalesy

W ofercie znalazły się także nowe modele Timbalesów, które obejmują model 7/16″ i dłuższe o 0,5″ wersje modeli 1/2″ i 7/16″.

Inne akcesoria

Dodatkowo producent wprowadził do oferty dwa pady perkusyjne do ćwiczeń w rozmiarach 6″ i 12″ oraz specjalny środek antypoślizgowy w sztyfcie do pałek perkusyjnych, który sprawi, że pałki nie wyślizgują się z dłoni podczas gry.

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlstickandbrush.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj