Nowe efekty perkusyjne od Meinl Percussion

0

Myślicie, że tylko gitarzyści mogą cieszyć się efektami nożnymi? Nic dalszego od prawdy! Otóż Meinl Percussion prezentuje dwa nowe stomp boxy przeznaczone dla wszystkich muzyków potrzebujących dodatkowych brzmień perkusyjnych oraz dedykowany dla nich podest! Poznajcie więc podest Stomp Box Mount, Stomp Box MPDS1 oraz Stomp Box MPS1

Nowe efekty perkusyjne dedykowane są w zasadzie wszystkim muzykom poszukującym dodatkowego brzmienia lub beatu podczas swojej gry. I tak, efekty świetnie sprawdzą się podczas gry na cajonie, bongosach czy nawet ukulele lub gitarze, dodając do harmonii dodatkowego perkusyjnego smaczku. Mając pod nogą dodatkowe brzmienie perkusyjne, możemy stworzyć mały “jednoosobowy” zespół muzyczny. Zobaczcie jak to wygląda!

MEINL Percussion Stomp Box Mount – MPSM

Podest Stomp Box Mount – MPSM przeznaczony jest dla muzyków, którzy najlepiej czują się mając stopę perkusyjną pod nogą. Podest ten jest specjalnie stworzony z myślą o stomp boxach MEINL Percussion. Wystarczy, że umieścimy efekt w zagłębieniu podestu, a takie ułożenie pozwoli nam na grę przy użyciu stopy perkusyjnej.
Aby wszystko grało, należy przymocować dowolną stopę bębna basowego do dolnej szyny i użyć bijaka w kształcie litery L. Oczywiście można również osobno zakupić dedykowaną końcówkę stopy MEINL Percussio model stopy BBB2.

Specyfikacja techniczna

  • Drewniana konstrukcja
  • Współpracuje ze wszystkimi stomp boxami MEINL

MEINL Percussion Stomp Box – MPS1

MEINL Percussion Analog Stomp Box MPS1, to analogowy efekt nadający naturalne, głębokie brzmienie. Wystarczy podłączyć go do dowolnego wzmacniacza lub PA za pomocą gniazd wejściowych i wyjściowych ¼ ”, a następnie dostosować głośność efektu potencjometrem znajdującym się na jego obudowie. Wbudowane przetworniki piezo są wrażliwe na uderzenia, co zapewnia płynną i dynamiczną reakcję podczas gry stopą. Antypoślizgowa mata zamontowana od spodu efektu, utrzymuje go na miejscu i zapobiega wibracjom.

Specyfikacja techniczna

  • Korpus z litego mahoniu
  • Wbudowany przetwornik piezo z regulacją głośności
  • Gniazda wejściowe i wyjściowe: 1/4 “

MEINL Percussion Digital Stomp Box – MPDS1

MEINL Percussion Digital Stomp Box MPDS1, to proste rozwiązanie do wyznaczenia muzycznego pulsu. Do wyboru mamy pięć wstępnie zaprogramowanych próbek brzmień perkusyjnych, w tym Kick Drum, Cowbell, Hi-Hat, Tambourine i Crash Cymbal.
Urządzenie posiada również port USB, dzięki któremu możemy zaimportować jedną własną próbkę brzmieniową!
Jak to działa? Podobnie jak w przypadku poprzedniego efektu, wystarczy podłączyć go do dowolnego wzmacniacza lub PA za pomocą gniazd wejściowych i wyjściowych ¼ ” i zacząć grać. Tu również producent wyposażył swój produkt w przetwornik piezo wrażliwy na dynamikę i gwarantujący płynną reakcję na uderzenie o różnej sile. Efekt posiada antypoślizgową matę zamontowaną od spodu, która utrzyma go na miejscu i zapobiegnie niechcianym, dodatkowym wibracjom.

Specyfikacja techniczna

  • Pięć wstępnie zaprogramowanych cyfrowych próbek perkusyjnych + jedna próbka niestandardowa
  • Solidny korpus mahoniowy
  • Wbudowany przetwornik piezo z regulacją głośności
  • Gniazda wejściowe i wyjściowe: 1/4 “
  • Antypoślizgowa podstawa

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlpercussion.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here