NINO Percussion na targach EDUTEC w Poznaniu!

0

Rozwój i edukacja muzyczna powinna zaczynać się już w najmłodszych latach. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą instrumentów perkusyjnych marki NINO Percussion, dedykowaną naszym maluchom 🙂

W dniach 28 luty – 1 marca 2019 roku, producent instrumentów i akcesoriów perkusyjnych NINO Percussion, przeznaczonych dla najmłodszych, weźmie udział w Targach Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC, które odbędą się w Poznaniu. Targi przygotowane są przy III Ogólnopolskim Kongresie Oświatowym, a ich organizatorem Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

Podczas wydarzenia odbędzie się wiele konferencji i warsztatów, których tematyką będą zagadnienia związane z aktualnymi potrzebami współczesnej szkoły. Wydarzenia te są adresowane do dyrektorów szkół i przedszkoli, nauczycieli, wychowawców, opiekunów szkolnych, pedagogów, terapeutów, doradców zawodowych, psychologów szkolnych, a także bibliotekarzy. Oczywiście targi otwarte są dla wszystkich, dzięki czemu każdy odwiedzający będzie miał okazję osobiście przetestować instrumenty i porozmawiać na ich temat.

Więcej szczegółów na temat targów znajdziecie na stronie: https://edutec.mtp.pl

Godziny otwarcia terenów targowych dla publiczności:

  • 28 lutego 2019 – 10.00 – 18.00
  • 1 marca 2019 – 10.00 – 18.00

Więcej szczegółów:
Producent: https://ninopercussion.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

Poniżej kilka wybranych instrumentów z szerokiej oferty producenta:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here