NAMM2019: Nowe stopy DW 5000 także z pojedynczym łańcuchem!

0

Firma DW Drums, rozszerza swoją uznaną linię DW5000 o stopy oparte na pojedynczym łańcuchu! Najnowszy model oznaczono symbolem DW 5000 AH4, który dostępny jest w wersji pojedynczej i podwójnej.

Jak dodaje założyciel firmy DW Drums – Don Lombardi: “Stopy perkusyjne serii 5000 to podstawa naszej firmy. Od samego początku wypuściliśmy wiele różnych modeli, jednak najczęstszym wyborem perkusistów była właśnie seria 5000. To największy komplement, jaki mogliśmy otrzymać. Nowy model przynosi bębniarzom komfort oryginalnej konstrukcji z pojedynczym łańcuchem i zębatką sprocket 5, ale wyposażyliśmy ją w kilka nowoczesnych rozwiązań. Myślę, że perkusiści ją pokochają.”

W modelu DW 5000 AH4 zastosowano  m.in.Tri-Pivot Toe Clamp (potrójne mocowanie do obręczy bębna, umożliwiające właściwe mocowanie stopy bez względu na wielkość bębna basowego), lekką, aluminiową podstawę z nową gumową antypoślizgową podkładką, Dual-Bearing Spring Rocket (zaawansowany system mocowania sprężyny o wysokiej płynności), czy dwustronny popularny bijak 101 z powierzchnią filcową i plastikową. Oczywiście do nowego pojedynczego łańcucha, dopasowana została specjalna krzywka Accelerator, która odpowiada za szybszą pracę mechanizmu.

Sugerowana cena detaliczna dla singla 5000AH4 to ok. 349,99 USD, podwójny pedał 5002AH4 ma kosztować ok. 799,99 USD.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.dwdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here