NAMM 2020: Nowe werble Gretsch Drums – Black Copper i Grand Prix

0

Kolejne nowości ze stajni Gretsch Drums to werble w serii Full Range i USA Custom. Tytułowe modele Black Copper i Grand Prix będą oferowane w rozmiarach 5″x14″ i 6,5″x14″, a na żywo można je zobaczyć już dzisiaj podczas rozpoczynających się NAMM Show 2020.

Na pierwszy ogień idzie nowy Gretsch USA Custom Black Copper.  Korpus werbla wykonano z miedzi o grubości 1 mm, który został pokryty czarną farbą proszkową.

Jak zapewnia producent, ze względu na bardziej miękki skład miedź użyty do jego produkcji, werbel zapewnia połączenie “suchego ciepła”, pewnego uderzenia i dużego zakresu dynamiki, dzięki czemu werbel jest przyjazny zarówno dla gracza jak i mikrofonu co sprawia, że nada się doskonale do różnych zastosowań muzycznych.

„Ton jest naprawdę niezwykły. Wrażliwy, niezwykle responsywny i pełny. Uwielbiam sposób, w jaki brzmią te bębny i ich odczucia”.

– dodaje JJ Johnson z Tedeschi Trucks Band.

Krawędzie korpusów zostały ścięte pod kątem 45-stopni, a jego osprzęt obejmuje maszynkę Lightning Throw-Off, 42 sprężyny, obręcze die-cast oraz Snap-In key holder. Dostępne wymiary to: 5″x14″ i 6,5″x14″.

Więcej szczegółów: http://www.gretschdrums.com/usa-snare-drums


Jeśli chodzi o nowe modele Grand Prix w serii Full Range to podobnie jak model wyżej dostępne będą w rozmiarach: 5″x14″ i 6,5″x14″.

Jak zapewnia producent, Gretsch Grand Prix zawiera wszystkie istotne i charakterystyczne cechy dla marki: “wyrafinowany wygląd, zachęcające odczucie i fantastyczny dźwięk.”

Lekkie, aluminiowe korpusy o grubości 1,2 mm, których krawędzie ścięto pod kątem 4-stopni, są wyjątkowo wrażliwe i zapewniają charakterystyczny zakres tonów przy dużej mocy, co ma gwarancją ich uniwersalnego zastosowania zarówno podczas pracy w studiu jak i na scenie. Wyposażono je w obręcze to 302 double-flanger i naciągi marki REMO.

Linia werbli “Full Range” powiększyła się o dwa modele Grand Prix z aluminiowymi korpusami, które znajdą swoje zastosowanie zarówno podczas pracy w studio, jak i na scenie. Korpusy instrumentów wykonano z lekkiego, szczotkowanego aluminium o grubości 1,2 mm, a ich krawędzie precyzyjnie ścięto pod kątem 45 stopni. Werble posiadają obręcze 302 double-flanged oraz naciągi Remo. Dostępne rozmiary: 5×14″ i 6,5×14″.

Więcej szczegółów: http://www.gretschdrums.com/full-range-snares

Dystrybucja: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here