Meinl Stick Sling Bag, nowy pokrowiec na pałki perkusyjne

1

Dziś coś dla perkusistów, którzy lubią mieć wszystko uporządkowane i w zasięgu ręki. Przedstawiamy Meinl Stick Sling Bag – pokrowiec, który pomieści i posegreguje wszystkie pałki z Waszych zestawów.

No dobrze, jeśli narzędzia do wydobywania dźwięków z perkusji liczycie w setkach, a nie dziesiątkach, to nowa torba rzeczywiście może ich nie pomieścić… Ale jak wiadomo na występach i próbach nie używamy wszystkiego, a tylko kilka – kilkanaście pałek, miotełek itd.

Pokrowiec Meinl Stick Sling Bag to szersza wersja Professional Stick Bag. Wykonany został z wytrzymałego, wyściełanego nylonu i ma wzmocnione uchwyty. Torba posiada 11 wewnętrznych kieszeni różnej wielkości oraz jedną obszerną zewnętrzną kieszeń o przekątnej 13,5 cala, w której można przechowywać tablet, dziennik treningowy, a nawet niewielką podkładkę treningową do rozgrzewki.

Meinl Stick Sling Bag można nosić w dłoni, lub przewiesić przez ciało za pomocą regulowanego paska. Ciekawym rozwiązaniem są wytrzymałe klipsy, które pozwalają na zawieszenie torby na tomie podłogowym, marimbie lub werblu marszowym.

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlpercussion.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here