Ludwig Classic Maple “Aged Exotic”: wyjątkowa kolekcja zestawów perkusyjnych!

0

Każdy kawałek drewna skrywa w sobie wyjątkową strukturę, która nadaje indywidualności wielu instrumentom w tym także perkusyjnym. Dosłownie kilka dni temu Ludwig pokazał światu limitowane wydanie zestawów perkusyjnych Classic Maple “Aged Exotic”.

Pochodzące z prywatnej kolekcji ponad 30-letnie wyjątkowe egzotyczne drewno nadaje niezwykłego wyglądu tym wszechstronnym zestawom perkusyjnym, którego próżno szukać w młodszych gatunkach drewna.

Zobaczcie jak powstają te niezwykłe bębny!

Korpusy wykonano z 10-warstwowej sklejki z klonu amerykańskiego gwarantującego jeszcze potężniejszy dźwięk niż w 7-warstwowej konstrukcji znanej z zestawów Classic Maple. Wykonanie oczywiście w autorskiej, przekładanej metodzie łączenia RFST (Radio Frequency Shell Technology). Szybki i bardzo precyzyjny atak oraz wrażliwość na wszelkie zmiany artykulacyjne i dynamiczne pozwala zaistnieć tym zestawom praktycznie w każdym gatunku muzycznym i na scenie i w studiu. Krawędzie bębnów są wycięte pod kątem 45 stopni i ręcznie szlifowane do możliwie najgładszej powierzchni aby zapewnić optymalną współpracę korpusu z naciągami.

UWAGA: Ilość zestawów w tym wykończeniu jest mocno ograniczona więc jeśli pragniecie je posiadać to spieszcie się!

Więcej szczegółów:
Producent: www.ludwig-drums.com
Dystrybutor: www.adamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here