Limitowany werbel TAMA S.L.P. w niecodziennej prezentacji wideo ;)

152

Tegoroczna nowość, limitowany werbel TAMA S.L.P. 14″x4.5″ G-Hickory, doczekał się niecodziennej, aczkolwiek ciekawej prezentacji swoich możliwości brzmieniowych. Zobaczcie koniecznie!

Tama S.L.P (Sound Lab Project) to seria werbli o zawodowym brzmieniu, ale w bardzo konkurencyjnej cenie. Nie inaczej jest w przypadku nowej, limitowanej edycji werbla TAMA S.L.P. 14″x4.5″ G-Hickory Snare Drum w/ Elm Outer Ply.

tama-s-l-p-lgh1445-gne-g-hickory-14-x-4-5-limited-edition-snare-drum

Jego korpus o grubości 11mm, 12-warstwową powłokę wykonaną z drewna hickory, z piękną zewnętrzną warstwą wykończenia Elm. Materiał ten daje ciepłe brzmienie, podobne do klonowego, jednakże ma też większą przejrzystość i skupione średnie tony.

Gruba skorupa w połączeniu z płytszą niż zwykle głębokością 4,5″ daje mocny, ale czuły werbel. Odlana obręcz (Die-Cast) zapewnia mocny atak wraz z ostrym brzęczeniem sprężyny ze stali węglowej (Tama Super Sensitive Hi-Carbon Snare Wire). Kombinacja ta, ma zapewnić bardzo dobrą równowagę między głośnością a czułością.

tama-s-l-p-lgh1445-gne-g-hickory-14-x-4-5-limited-edition-snare-drum

Choć wszechstronny jak jak te wykonane z klonu, to suche właściwości Hickory sprawiają, że będzie idealnym pomocniczym werblem, a szeroki zakres strojenia sprawia, że nadaje się do każdego gatunku.

Sugerowana cena: ok. 1690 PLN

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl