Legendarny Simon Phillips uhonorowany przez Tama Drums! “40th Anniversary Signature Snare Drum”

0

Mało kto zasłużyć na swoją sygnaturę tak jak legendarny perkusista Simon Phillips. Właśnie mija 40 lat od kiedy muzyk związał się z marką Tama Drums, będąc po dzień dzisiejszy jej endorserem. Z tej okazji producent zaprezentował nowy werbel Tama Simon Phillips Limited Edition 40th Anniversary Signature!

Taka historia i tylko 100 wyprodukowanych egzemplarzy to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów marki oraz rzecz jasna genialnego perkusisty, jakim bez wątpienia jest Simon Phillips.

Mało, które małżeństwo jest w stanie ze sobą wytrzymać tak długo, a co dopiero związek muzyka z jedną marką instrumentów. Co zatem sprawiło, że Simon Phillips wciąż trwa będąc szczęśliwym członkiem tej ogromnej rodziny? Jak sam wspomina w poniższej rozmowie jest to nie tylko sam sprzęt, który uważa za świetny ale przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą i wspierają jego muzyczną przygodę i karierę przez tyle lat nie zostawiając go ani na moment.

Na początku warto zaznaczyć, że najnowszy model został zainspirowany modelem Tama Simon phillips Monarch Signature, który powstał z okazji 30 lat współpracy oraz serią Star.

Najnowszy jubileszowy model werbla Simon Phillips Limited Edition 40th Anniversary Signature dostępny w rozmiarze 6,5” x 14”charakteryzuje się unikalną konstrukcją korpusu o grubości 5 mm w układzie klon/orzech/klon łącząc tym samym ciepły dźwięk orzecha i jasny ton klonu. Bęben ma również bardzo interesującą i elegancką zewnętrzną warstwę z klonu ptasie oczko z obręczami Sound Focus Rings. Ścięcie krawędzi korpusu zapożyczono z serii Star. Do tego specjalnie zaprojektowana plakietka w wygrawerowanym podpisem Phillipsa oraz wewnętrzna naklejka seryjna z autografem perkusisty.

Dodatkowo na osprzęt werbla składają się customowe, mosiężne, chromowane obręcze Mighty Hoop z ośmioma otworami, lugi STAR MSL90S, maszynka Liner-Drive Strainer & Butt (MLS50A / MLS50B) oraz naciąg REMO Coated Ambassador.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here