Pearl e/MERGE już dostępny w Polsce!

0

Wszyscy, którzy wyczekiwali nowości, którą od dłuższego czasu szykowała dla nas marka Pearl Drums, wreszcie mają powody do radości. Najnowszy i mocno zaawansowany elektroniczny zestaw e/MERGE jest już dostępny w naszym kraju dzięki dystrybutorowi, firmie Silesia Music Center!

Pearl e/MERGE po raz pierwszy został zaprezentowany w maju 2018 roku podczas spotkania dla współpracowników marki, które odbyło się w Holandii. Od tamtej chwili perkusiści z całego świata czekali na ostateczne uruchomienie zestawu Pearl e/MERGE’a. Oczekiwania się już zakończyły, a  elektroniczny zestaw perkusyjny, który tak naprawdę jest kooperacją marki Pearl i Korg jest już dostępny.

Jak informuje producent i potwierdzają to pierwsi muzycy, którzy mieli z tym instrumentem kontakt, e/MERGE to nie tylko nowy standard ale także nowy dźwięk oraz zupełnie nowe odczucia podczas gry.

Pearl e/MERGE (EM-53HB – e/HYBRID)

Drumming jak nigdy wcześniej

Prosty ale elegancki w designie, moduł zestawu, e/Merge MDL-1 jest wyposażony w pełną bibliotekę naturalnych i minimalnie przeprocesowanych próbek brzmieniowych Pearl w najwyższej jakości, nagranych w studio Music City w Nashville oraz szeroką bazę sampli, za które z kolei  odpowiadał Korg – główny dostarczyciel rozwiązań elektronicznych urządzenia.

Pearl e/Merge dysponuje 36 efektami, 35 brzmieniami zestawów, 700 presetami brzmień HD oraz 128-głosową polifonią. Wygląda to naprawdę zawodowo!

Realizm brzmienia, natychmiastową odpowiedź na uderzenie oraz wyjątkowy zakres dynamiczny instrumentu ma zapewnić technologia Wave Trigger. Z system padów PUREtouch ma zagwarantować naturalne odbicie pałeczek, którego oczekują bębniarze akustyczni. Firma zapewnia, że każdy fragment powierzchni werbla reaguje podobnie do werbla akustycznego, począwszy od partii centralnej do krawędzi naciągu.

Pearl e/MERGE (EM-53T – e/TRADITIONAL)

Dwie wersje do wyboru

Zestaw dostępny jest w dwóch wersjach – e/Traditional oraz e/Hybrid. Pierwsza z nich została wyposażona w elektroniczny bęben basowy, PUREtouch Kick Pad, druga w akustyczny bęben 18″ z kick padem EM-KCB zamontowanym wewnątrz. Na pozostałe elementy konfiguracji obydwu zestawów składają się tomy 10″, 12″ i 14″, werbel 14″ a także talerze PUREtouch, rama ICON e-Rack oraz wspomniany moduł MDL-1.

Więcej szczegółów
Producent: https://pearlemerge.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

Koniecznie obejrzyjcie poniższe materiały video, w których zawodowi bębniarze prezentują możliwości nowego zestawu:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here