Kongi i bongosy Pearl Oak Elite Series w pięknych wykończeniach!

0

Kolejna nowość od Pearl Drums to kongi i bongosy Pearl Oak Elite Series w nowych i pięknych wykończeniach: Mocha BurstMerlot Burst i Carmel Brown!

Konga i bongosy Pearl Elite Series to instrumenty z wysokiej jakości naciągami z naturalnej krowiej skóry oraz korpusami wykonanymi z dębu tajskiego, bezszwowego włókna szklanego lub hybrydy (dąb/włókno), do wyboru. W ofercie pojawiły się właśnie 3 nowe wykończenia, które będą dostępne w dębowych korpusach.

Mocha Burst

Wszystkie instrumenty serii, posiadają hardware z polerowanej stali, obręcze (rimy) Contour Crown z niższym profilem dla większego komfortu gry, a także technologię “Spline-Joint“, która wykorzystuje splajny do mechanicznego mocowania prętów zarówno w pionie, jak i w poziomie, w celu znacznego zwiększenia powierzchni połączeń w celu uzyskania wytrzymałości nieosiągalnej w innych rozwiązaniach.

Merlot Burst

Na koniec ekskluzywny system Self-Aligning Washer System samopoziomujących podkładek (S.A.W.S.), który izoluje haczyki napinające od wewnętrznych ścianek lugów, aby zapewnić większą łatwość strojenia.

Carmel Brown

Konga dostępne są w rozmiarach: 11″, 11 3/4″, 12 1/2″ na 30″ wysokości. Do nich dostępne są oczywiście i dopasowane bongosy w tych samych wykończeniach, o średnicy naciągu 7 i 9 cali.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.pearleurope.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here