Jak stać się lepszym perkusistą? Może z Roland V-Drums TD-17

0

Roland wypuszczając nowy zestaw perkusji elektronicznej TD-17 V-Drums chce wskazać drogę młodym i rozpoczynającym swoją przygodę z rytmem, adeptom sztuki perkusyjnej. Czy nowy zestaw pretenduje do roli perkusyjnego trenera personalnego? Wygląda na to, że tak!

Nowa seria TD-17 łączy dźwięk flagowy z nowo opracowanymi padami. Doświadczenie gry jest bardzo bliskie graniu na zestawie akustycznym, dokładnie odzwierciedlającym ruch fizyczny, koordynację pałek i kontrolę ręczną/nożną, której potrzebuje każdy perkusista. Jest to cyfrowy zestaw perkusyjny do poważnego budowania umiejętności w domu, dzięki autentycznej grywalności, funkcji trenera pokładowego, który wspiera i kierunkuje twoją technikę, oszacowują progres i zwiększają motywację. Na pokładzie także łączność Bluetooth do podłączania naszego telefonu, tabletu czy komputera oraz wiele innych funkcji.

Graj z ulubionymi zespołami! Chociaż granie niekończących się solówek perkusyjnych jest niezaprzeczalnie zabawne, nie wnosi nic więcej. Rozwiń swoją grę, grając wraz ze swoimi ulubionymi zespołami lub ćwicz nowe melodie, które będziesz grać na scenie. Bezprzewodowo przesyłaj ulubione utwory ze swojego smartfonu do TD-17 za pośrednictwem Bluetooth i słuchaj całego występu przez słuchawki. Możesz również nagrać swój występ a następnie odsłuchać i zdecydować, nad którymi elementami trzeba popracować.

To tylko garść podstawowych funkcji i możliwości nowego zestawu. Więcej informacji znajdziecie na dedykowanej stronie zestawu perkusyjnego Roland TD-17.

Więcej szczegółów:
Producent: pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here