RØDE z nowym mikrofonem przestrzennym 3D: NT-SF1

0

Opierając się na zupełnie nowej kapsule zaprojektowanej przez RØDE, NT-SF1 oferuje wyjątkowo niski poziom szumów i bezprecedensową płynność oraz poszerzenie pasma przenoszenia. Ambisoniczne brzmienie zaczerpnięto z wysokiej klasy technologii firmy SoundField, zapewniając najdokładniejsze uprzestrzennienie możliwe do uzyskania.

NT-SF1 to mikrofon do szeregu zastosowań, od nagrywania muzyki po przechwytywanie dźwięków 3D w aplikacjach VR. Ponieważ produkcje coraz częściej wymagają użycia przestrzennego lub wielokanałowego odtwarzania przestrzennego, NT-SF1 zapewne sprawdzi się wśród użytkowników rejestrujących dźwięku poza studiem za pomocą wysokiej klasy rejestratorów dźwięku.
Firmy RØDE oraz legendarna SoundField, łącząc siły i wieloletnie doświadczenie w budowie profesjonalnych mikrofonów, oferuję swój produkt w cenie poniżej 1000 $.

Warto jednak również szerzej wspomnieć o legendzie SoundField, która to rozpoczyna się w 1978 roku w Wielkiej Brytanii, a pierwszym komercyjnym mikrofonen SoundField uruchomiony został w oparciu o pionierskie prace Michaela Gerzona. SoundField jest obecnie światowym liderem w dziedzinie wysokiej klasy mikrofonów ambisonicznych, zainstalowanych w wielu najbardziej znanych lokalizacjach na świecie. SoundField stał się częścią Freedman Group w 2016 roku, torując drogę do wspólnych przedsięwzięć z firmą RØDE.

Więcej info:
Producent: www.rode.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here