Jonathan Bree wystąpi na Soundrive Festival 2018! 30/08-01/09/2018

0

Jedną z gwiazd tegorocznej edycji Soundrive Festival odbywającego się na terenach stoczni gdańskiej będzie Jonathan Bree!

Na scenę wkraczają dziwaczne postacie w maskach pokrytych spandexem, z perukami wystylizowanymi na fryzury z lat 60., w jednakowych, czarno-białych strojach. Dołączają do już obecnych, identycznie wyglądających manekinów i natychmiast stapiają się w jeden z najbardziej intrygujących zespołów, jakie w ostatnich latach widzieliście.

Nie, to nie jest fragment scenariusza groteskowego filmu grozy, to koncerty Jonathana Bree, którego niezwykłą wizję wreszcie będzie mogła zobaczyć publiczność z Polski!

Pomysł nowozelandzkiego muzyka szybko zyskał rzeszę fanów. Teledysk do jego najpopularniejszego utworu – “You’re So Cool” – wyświetlono blisko cztery miliony razy, a wygląd zespołu St. Vincent podczas tegorocznej edycji festiwalu Coachella do złudzenia przypominał kreację stworzoną przez Jonathana Bree. Zauważyła to zresztą Princess Chelsea – kolejna uczestniczka Soundrive Festival 2018 – która opublikowała na łamach serwisu The Spinoff felieton wytykający próbę plagiatu. Chelsea jest zresztą bliską przyjaciółką muzyka – to z nim nagrała słynne już “The Cigarette Duet”, a także wykona kilka utworów na jego nadchodzącym albumie – “Sleepwalking”. Czy więc zobaczymy w Gdańsku “papierosowy duet” razem? Kto wie…

Więcej szczegółów:
www.soundrivefestival.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj