Istanbul Agop XIST Dry Dark Brilliant – jak brzmią nowe talerze perkusyjne? [VIDEO]

188

Istanbul Agop wprowadził do oferty serię nowych talerzy perkusyjnych XIST Dry Dark Brilliant, którą mają być jaśniejszą odpowiedzią na serię XIST Dry Dark. Posłuchajcie jak brzmią!

Istanbul Agop to marka, która nie wypuszcza co chwila nowych blaszek. Skupia się na produkcji jednych z najlepszych talerzy na rynku, a każda nowość jest sporym wydarzniem. Nie inaczej jest tym razem. Seria Xist Dry Dark pojawiła się na rynku 3 lata temu, o której pisaliśmy TUTAJ. Producent uznał po trzech latach, że czas stworzyć ich nieco jaśniejszą wersję. Tak o to zrodziła się seria XIST Dry Dark Brilliant.

Istanbul-Agop-XIST-Dry-Dark-Brilliant

W nowej serii znajdziemy hi-hat w rozmiarze 15″ i 17″ oraz crash w rozmiarze 19″, 21″ i 22″. Lekko zwiększona waga względem oryginalnych modeli XIST Dry Dark zapewnia zwiększoną głośność i projekcję, zachowując jednocześnie swój odrębny i złożony charakter. Warto wspomnieć, ze kupując hi-hat o wymiarze 17 cali możemy rozdzielić go na dwa osobne instrumenty – talerz ride oraz crash. Ich zróżnicowana waga pozwala na zastosowanie ich właśnie w takiej dwojakiej roli.Posłuchajcie jak brzmią nowe blachy w różnych stylach muzycznych!

Więcej szczegółów
Producent: https://istanbulcymbals.com
Dystrybutor: https://www.facebook.com/Silesia.Music.Center