Odnowione Miraval Studios już otwarte!

147
Miraval-Studios_Brad-Pitt_Damien-Quintard

Na początku tego roku pisaliśmy o tym, że Brad Pitt reaktywuje studio nagraniowe Miraval Studios w południowej Francji – a jak to miejsce wygląda teraz? Zobaczcie sami!

Piękne, sielskie przestrzenie francuskiej winnicy Château Miraval i przede wszystkim osławione pomieszczenia nagraniowe, w których nagrywały największe legendy muzyki popularnej XX wieku znów będą dostępne dla artystów – nie tylko muzycznych, bo także pisarze, malarze czy filmowcy znajdą tutaj mnóstwo inspiracji i bezpieczną przystań dla wszelkich działań twórczych.

Nie ulega jednak wątpliwości, że to potrzeby muzyków, zespołów, producentów i inżynierów dźwięku były na pierwszym planie od samego początku projektu renowacji tego historycznego obiektu, której podjęli się hollywoodzki aktor Brad Pitt i francuski producent muzyczny Damien Quintard. Efekt prac, mających przywrócić świetność tym murom, zaskakuje i przerasta wszelkie wyobrażenia. Zobaczcie sami!

Polecamy również artykuł, relację zdjęciową i rozmowę z odnowicielami Miraval Studios na stronie magazynu Billboard.

Warto dodać, że dobór sprzętu studyjnego, oprogramowania i wszystkiego co potrzebne jest zarówno artystom, producentom jak i realizatorom dźwięku do profesjonalnej pracy, jest pozbawiony jakichkolwiek kompromisów. Jak z dumą informuje firma Eventide Audio, została ona jednym z partnerów technologicznych dostarczając do studia swój efekty, stompboxy i oczywiście pluginy studyjne. Część z nich mieliśmy okazję testować, a przeczytacie o nich TUTAJ.

Miraval-Studios