EVANS UV2, nowe naciągi perkusyjne!

0

EVANS wreszcie zdradził swoją tajemnicę i wczoraj ogłosił premierę podwójnego naciągu UV2. Czy będziemy mieli równie udany i przede wszystkim trwały naciąg jak UV1? Wszystko wskazuje na to, że tak!

EVANS wreszcie zrobił kolejny krok, który był tylko kwestią czasu. O ile naciągi pojedyncze wybierane są głównie przez bębniarzy preferujących lżejsze granie tak nowa propozycja jest głównie skierowana do perkusistów rockowych i metalowych.

Nowy naciąg Evans UV2 wykorzystuje znaną już technologię utwardzania promieniami UV, jednak tym razem na dwóch warstwach wzmocnionej folii o grubości 7 mil.

Zasada stosowania naciągów dwuwarstwowych ma za zadanie generować bardziej mięsiste i skupione brzmienie ze skoncentrowanym atakiem. Zaś technologia UV ma sprawić aby trwałość takich naciągów była zdecydowanie większa bez straty walorów brzmieniowych.

Oczywiście jak chyba już we wszystkich naciągach producenta, zastosowano w nich także doskonale znaną i równie cenioną technologię Level 360, dzięki czemu membrana idealnie przylega do korpusu.

W necie dostępne są już pierwsze recenzje prototypowych egzemplarzy, które trafiały do perkusistów w ostatnich miesiącach, a jeden z nich wrzucamy poniżej:

Evans UV2 jest naciągiem powlekanym podwójnym, który jest dostępny praktycznie we wszystkich rozmiarach zarówno na werbel jak i tomy.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.daddario.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

Przy tej okazji przypominamy także nasz test naciągu UV1, który popełniliśmy w ubiegłym roku:

[TEST] Evans UV1, czyżby najtrwalszy, pojedynczy naciąg perkusyjny na rynku?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here