Eric Moore za sterami akrylowego DW Drums

0

Na pytanie o serię DW Design Acrylic, perkusyjni ortodoksi odpowiedzieliby pewnie, że produkcja bębnów z akrylu to fanaberia i ujma na honorze, brzmieniu i z pewnie na czymś jeszcze, co nawet nie przyszłoby nam do głowy. Nie da się jednak zaprzeczyć, że w rękach Erica Moore te przejrzyste niczym letnie niebo instrumenty robią naprawdę dobre wrażenie!

DW Design Arcylic to seria równie kontrowersyjna, co ciekawa. A zarówno kontrowersje jak i ciekawość wzbudza oczywiście materiał, z którego bębny zostały wykonane. Całkowicie przezroczysty akryl zapewnia im nie tylko wyjątkowy design, ale i np. inne odczucia akustyczne w stosunku do bębnów drewnianych. DW Design Acrylic świetnie sprawdzą się m.in. w klimatach klubowych, gdzie dodatkowe nagłośnienie nie zawsze jest potrzebne. Na plus warto też dodać, że odpowiednio podświetlony, ten przezroczysty zestaw może stać się najprawdziwszą ozdobą sceny.

Prezentowany w nagraniu zestaw składa się z: 13×07 PDP Chad Smith Signatur Snare, 14×5,5 DW Design Acrylic Snare, 22×18 DW Design Acrylic Bass Drum, 08×07 DW Design Acrylic Tom, 10×08 DW Design Acrylic Tom, 12×09 DW Design Acrylic Tom, 14×14 DW Design Acrylic Floor, 16×14 DW Design Acrylic Floor oraz 20×2,5 DW Design Pancake Drum

Od strony technicznej w serii DW Design Acrylic znajdziecie m.in.:

  • korpusy wykonane z 5,5 mm akrylu, ścięte pod kątem 45 stopni
  • chromowany hardware
  • niezależne mocowanie STM
  • naciągi Remo
  • standardowy skład zestawu: 8×10″ Rack Tom, 9×12″ Rack Tom, 14×16″ Floor Tom, 18×22″ Bass Drum, 5.5×14″ Snare Drum

Więcej szczegółów
Producent: http://www.dwdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here