Z VEX Abbey Road 50th Anniversary Fuzz Factory 7

0

Jeśli kochacie brzmienia końca lat sześćdziesiątych, to dziś mamy dla Was nie lada gratkę. Celebrując 50-tą rocznicę powstania jednego z najsłynniejszych albumów The Beatles “Abbey Road”, firma Z VEX wprowadza na rynek znakomity efekt na wskroś przypominający brzmieniem ten, słyszany z albumu. Oto Z VEX Abbey Road 50th Anniversary Fuzz Factory 7.

Nie wiem czy znajdzie się ktoś na świecie, kto choć raz nie słyszał tego brzmienia.
Mięsiste, pełne i niekrzykliwe tony brzmienia z albumu “Abbey Road” rozkochały w sobie miliony, zapewniając trwałą, najwyższą pozycję w panteonie gwiazd grupi The Beatles.

Z VEX Abbey Road 50th Anniversary Fuzz Factory 7, to nic innego jak przywołanie The Beatles do życia, dzięki gitarowemu brzmieniu.
Efekt Z VEX wyposażono w tranzystory germanowe NOS z lat 60-tych opatrzone datą 1969-2019. Ponadto, na panelu przednim znajdziemy aż 7 potencjometrów pozwalających na korekcję takich parametrów jak: Volume, Gate, Comp, Drive, Stab, Fat oraz Tone.
Wszystko to zamknięto w metalowej obudowie z grafiką przedstawiającą 4 postaci przywodzące na myśl oryginalną okładkę albumu “Abbey Road”.

Cena limitowanej edycji efektu, która – UWAGA, jak czytamy na stronie producenta – pojawi się w ilości 12 sztuk, to jedyne 469 $

Więcej szczegółów
Producent: https://www.zvex.com
Dystrybutor: http://www.firmamuzyczna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here