Dojdź do perfekcji z talerzami Sabian Quiet Tone

0

Od pewnego czasu, głośny perkusyjny świat idzie w zupełnie nowym, iście ciekawym kierunku. Cisza zaczyna być doceniana, a Sabian tworzy talerze, dzięki którym muzyka nabierze zupełnie innego, wysublimowanego wymiaru. Przedstawiamy talerze perkusyjne Sabian Quiet Tone.

Na wstępie należy ustalić wprost, że Quiet Tone raczej nie sprawdzą się na wielkich salach koncertowych. Nową serię stworzono z myślą o perfekcji, do której może dotrzeć każdy perkusista ćwicząc niemalże wszędzie, a jednocześnie oszczędzając słuch obecnych w pobliżu “zwykłych ludzi”.

Sabian Quiet Tone to zupełnie nowa, jeszcze niedostępna propozycja jednego z największych producentów instrumentów perkusyjnych na świecie. Pięknie prezentujące się blachy wyprodukowano ze specjalnego wytrzymałego stopu, odpornego na wgniecenia i plamy.

Firma Sabian przygotowała póki co 4 popularne wśród perkusistów konfiguracje talerzy:

  1. QTPC501 składający się z 18″ Crash-Ride i 13″ Hats’a
  2. QTPC502 – 18″ Crash-Ride, 14″ Crash i 13″ Hats
  3. QTPC503 – 20″ Ride, 16″ Crash oraz 14″ Hats i największy z zestawów…
  4. QTPC504 złożony z czterech talerzy – 20″ Ride, 18″ Crash, 16″ Crash i 14″ Hats

Quiet Tone Practice autorstwa SABIAN zostały zaprojektowane tak, aby ich jasno zdefiniowana charakterystyka brzmieniowa i wrażenia z gry (czucie), jak najbardziej przypominały tradycyjne talerze. Tak więc perkusiści nie będą zmuszeni do zmiany sposobu dotychczasowej gry.

Więcej info:
Producent: www.sabian.com
Dystrybutor: www.musicinfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here