R-17 i R-20: Nowe przestery gitarowe od Joyo! [VIDEO]

1
Joyo R-17 Dark-Flame & Joyo R-20 King Of Kings
Joyo R-17 Dark-Flame & Joyo R-20 King Of Kings

R-17 Dark Flame i R-20 King Of Kings to najnowsze modele efektów gitarowych z serii „R“ firmy Joyo, skierowane do dwóch zupełnie różnych światów jeśli chodzi o styl brzmieniowy.

Joyo R-17 Dark Flame to efekt typu distortion oferujący ekstremalne brzmienia high-gain z szerokim zakresem korekcji barwy. Oprócz regulacji głośności (Volume) i wzmocnienia (Gain) oraz 3-pasmowego EQ: low, mid, high, mamy tu także przełącznik Dark/Bright dodatkowo zmieniający ogólny charakter dźwięku na jaśniejszy lub ciemniejszy. Idealny wybór do nowoczesnych odmian metalu i ciężkiego rocka, zarówno jeśli chodzi o partie rytmiczne, jak i solowe!

Joyo R-17 Dark Flame
Joyo R-17 Dark Flame

Joyo R-20 King Of Kings to z kolei efekt overdrive celujący w obszar bardziej tradycyjnych brzmień gitarowych z pogranicza bluesa i klasycznego rocka. Zawiera dwa niezależnie działające układy o takim samym zestawie regulacji Vol, Gain i Tone, ale także indywidualne przełączniki wybierające rodzaj clippingu, czyli sposób przesterowania sygnału. Dzięki temu możemy na nim ustawić dwa nieco inne lub też całkiem różne brzmienia, np. osobno do solówek i do akompaniamentu.

Joyo R-20 King Of Kings
Joyo R-20 King Of Kings

Więcej szczegółów
Producent: https://www.joyoaudio.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.pl

Więcej newsów JOYO: TUTAJ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj