Christopher Williams z ACCEPT i zestaw perkusyjny Pearl Masters Maple Reserve

0

Na to właśnie czekaliśmy! Od kiedy Christopher Williams z legendarnej grupy ACCEPT dołączył do grona endorserów marki Pearl Drums, byliśmy przekonani, że prędzej czy później muzyk weźmie się za solidną prezentację swoich wymarzonych Pearl Masters Maple Reserve. I tak właśnie się stało!

Czego możecie się spodziewać po najnowszej prezentacji autorstwa Christophera Williamsa? Prawie 7 minut solidnego walenia w kotły – wszystkie na raz i w każdy z osobna. Robi wrażenie, tym bardziej kiedy każdy dźwięk podkreśla szeroki uśmiech na twarzy muzyka! A z resztą, przekonajcie się sami, co kryje się w zestawie Pearl Masters Maple Reserve.

Jak pisaliśmy w czerwcu tego roku: https://uptone.pl/perkusja/christopher-williams-z-legendarnej-grupy-accept-w-rodzinie-pearl-drumsPearl Masters Maple Reserve to następca słynnego Pearla Masters Premium Legend. Korpusy tych bębnów wykonane są w 100% z klonu, na które składają się 4 warstwy (5mm) plus do tego wzmocnione są 4-warstwowym, klonowym ringiem. Obręcze Low Mass FatTone łączą dwie technologie – gięcie, oraz odlewanie. Łącząc wszystkie ich aspekty otrzymujemy bębny łatwe w strojeniu i długo utrzymujące strój, a jednocześnie otwarte brzmieniowo i długo wybrzmiewające nawet na grubszych naciągach.

Więcej szczegółów
Producent: www.pearleurope.com
Dystrybutor: www.silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here